Prof. Madya Ts. Dr. Rusmadiah Anwar
Dekan (Akademik & Antarabangsa)
rusma935@uitm.edu.my

Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.

Malcolm Forbes

Dr. Juriani Jamaludin
Ketua Pengajian Konservatori Muzik
+6 03 5543 8502 | 5544 2722
juria914@uitm.edu.my

Ts. Dr. Mohd Erman Maharam
Ketua Pengajian Seni Digital & Imejan
+6 03 3258 4266 | 4060
erman@uitm.edu.my

Shaliza Binti Mohd Shariff (Ts. Dr.)
Ketua Pengajian Seni Halus
+6 03 5544 4014
shaliza478@uitm.edu.my

Dr. Norzizi Zulkifli
Ketua Pengajian Seni Persembahan
+6 03 7962 2271
norzizi@uitm.edu.my

Dr. Nurul Huda Mohd Din
Ketua Pengajian Pascasiswazah
+6 03 5544 2972
huda_din@uitm.edu.my

Dr. Ahmad Kamal Basyah Sallehuddin
Ketua Pengajian Seni Liberal
+6 03 7962 2407
akamalbasyah@uitm.edu.my

Wan Samiati Andriana W. Mohamad Daud (Dr.)
Ketua Pengajian Seni Reka
+6 03 5544 4031
samiati@uitm.edu.my

Sarah Alia Ahmad Jamal
Koordinator Bidang Asas Muzik
sarahalia@uitm.edu.my

Dr. Bernard Tan Yong Boon
Koordinator Bidang Muzik Persembahan
bernardtan@uitm.edu.my

Dr. Mohd Shahril Rusman
Koordinator Bidang Seni Reka (Perindustrian)
+6 03 5521 1732
mshah153@uitm.edu.my

Mohd Fazli Othman
Koordinator Bidang Seni Halus
+6 03 5544 4027
fazliothman@uitm.edu.my

Ts. Mohd Shariful Hafizal Aminuddin
Koordinator Bidang Fotomedia Kreatif
+6 03 3258 5856
sharifulhafizal@uitm.edu.my

Hazlin Anita Zainal Abidin (Dr.)
Koordinator Bidang Pengurusan Seni Kreatif
hazlin561@uitm.edu.my

Dr Shalida Mohd Rosnan
Koordinator Pasca Siswazah Penyelidikan (Pembangunan & Kualiti)
+6 03 3258 5911
shalida@uitm.edu.my

Alia Farahin Abd Wahab (Dr.)
Koordinator Bidang Komposisi dan Teknologi
aliafarahin@uitm.edu.my

Dr. Habibah Abdul Jabar
Koordinator Bidang Seni Reka (Tekstil)
6 03 5543 8113
bibah148@uitm.edu.my

Encik Zuraidy Abd Rahim
Koordinator Bidang Seni Reka (Seramik Perindustrian)
+6 03 5544 4101
zuraidy@uitm.edu.my

Fazlina Jaafar
Koordinator Bidang Grafik dan Media Digital
+6 03 3258 5825
fazli535@uitm.edu.my

Azri Abu Hassan
Koordinator Bidang Filem
+6 03 7962 2339
azri2678@uitm.edu.my

Encik Hamzah Mohamed Tahir
Koordinator Bidang Teater dan Tari
+6 03 7962 2272
hamzah390@uitm.edu.my

Dr. Yeoh Pei Ann
Koordinator Pasca Siswazah (Penyelidikan)
yeohpei@uitm.edu.my 

Maryann Magdalena Linnis
Koordinator Bidang Pendidikan Seni Muzik dan Perniagaan Muzik
mmagdalena@uitm.edu.my

Dr. Saadiah Kaspin
Koordinator Bidang Seni Reka (Logam Kontemporari)
+6 03 55443061
saadiahk@uitm.edu.my

Rose Dahlina Rusli (Dr.)
Koordinator Bidang Seni Reka (Fesyen)
+6 03 5544 4014
dahlina77@uitm.edu.my

Encik Mohd Suhaimi Juhan
Koordinator Bidang Teknologi Kandungan Kreatif
+6 03 7962 2302
suhaimijuhan@uitm.edu.my

Pn. Siti Nur Izaura Mohd Razis
Koordinator Bidang Budaya Visual
+6 03 3258 5818
izaura@uitm.edu.my

Nor' Anira Haris
Koordinator Bidang Penulisan
+6 03 7962 2239
noranira2240@uitm.edu.my

Ts. Dr. Hafizah Rosli 
Koordinator Pasca Siswazah (Kerja Kursus)
+6 03 7962 2189
hafizahrosli@uitm.edu.my

CONTACT US

Office of Assistant Vice Chancellor
College of Creative Arts
Creative Media & Technology Hub

Level 3, PTAR 1 Complex
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam
Selangor Darul Ehsan

korporatkpsk@uitm.edu.my

Tel: +60 3 5544 4001 | 4104
Fax: +60 3 5544 2711

Academic Affairs
(+603) 5544 2703 | 2722 | 8502 | 2705

Students' Affairs
(+603) 5544 2044 | 3769 | 3465 | 3523

Research & Innovation Affairs
(+603) 5544 4003 | 1333 | 4751 | 4007
YOUTUBE | FB FANPAGE

REACH OUT TO US

Corporate Communication CCA

 

         

 

FREQUENT ASK QUESTION

Frequent Ask Question (FAQ)